poniedziałek, 14 lipca 2014

Najwspanialsi, najpiękniejsi, najcudowniejsi...

Share it Please
Mowa oczywiście o moich ukochanych psach, które są nieodłączną częścią mojego życia. Ostatnio w końcu pogoda się poprawiła i jeden wieczór był wyjątkowo ładny, więc psom zafundowałam sesję zdjęciową;-) Czy wspominałam już, że dorobiłam się nowego obiektywu? Canon EF 50mm f/1.8 w końcu jest mój:))

Psy mam cztery, moje najmłodsze dziecko;) ma obecnie 4 miesiące i przyleciało do mnie z USA. Jest cudowną, słodką czekoladową dziewczynką kochającą cały świat:) Pozostała trójka w niczym jej nie odbiega;) Wszystkie moje psy są z grupy ras pasterskich i na co dzień wspólnie zajmujemy się trenowaniem psich sportów, ale nie będę Was tym zanudzać;-)
Lubicie psy? Zauważyłam, że większość blogerek to jednak kociary;-) A jak jest z tym u Was?

13 komentarzy:

 1. Wolę koty, bo preferuję związki oparte na partnerstwie, a nie na poddaństwie...:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne psiaki i jakie zdjęcia! Zwłaszcza to ostatnie nadaje się na konkurs. Koty lubię, ale u innych i na zdjęciach :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja uwielbiam psy ;) zawsze chciałam jakiegoś mieć, ale mieszkanie w bloku i siedzenie samemu przez te 8h to niekoniecznie to, co one lubią. Teraz jestem na studiach w innych mieście, to już w ogóle lipa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne psiaki! Stanowczo wolę psy, sama mam dwa a jakbym mogła to przygarnęłabym ich dużo więcej

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam psy :D koty lubię - ale oglądać na zdjęciach, bądź u kogoś :P

  OdpowiedzUsuń
 6. ja jestem psiarą po wsze czasy :) lubię koty, ale psy to moja miłość :)
  śliczniuchy masz! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Psy sa fajne, ale z kotami nie trzeba wychodzic. Sama jednak posiadam swinke morska;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię psy :) ale tych większych się boję...

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię psy i koty :) Kota mamy w domu bo mąż chciał :) a piesek jest u moich rodziców

  OdpowiedzUsuń
 10. oj ja kocham psiaki! Mam dwa- ośmioletnią suczkę i półrocznego pana :) Mieszka z nami też Ziomuś- dziesięciokilogramowy króliczek i aktualnie trzy kociaki do adopcji :) Gdyby warunki mieszkaniowe pozwalały, mogłabym powiększyć gromadkę. Piękne psiaki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja jestem zdecydowanie "psiarą" i jestem szczęśliwą właścicielką jednej małej suni, która potrafi narozrabiać jak mało kto a taka młoda już nie jest. Z chęcią przygarnełabym jeszcze jednego psiaka ale obecne warunki mieszkaniowe nie pozwalają mi na to.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja jestem zadeklarowaną psiarą :) Kotki to nie moja bajka :D

  OdpowiedzUsuń
 13. uwielbiam psy i nie wyobrażam sobie domu bez przynajmniej jednego :) obecnie mam dwa - huskiegy i golden retrievera :) bardzo chętnie będę oglądać kolejne fotki Twoich czworonogów. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń