poniedziałek, 9 września 2013

Aranżacja kawalerki cz.2 - zakupy w Ikea! :)

Share it Please
Miał być remont i moje wymarzone białe ściany, niestety sprawy się pokomplikowały i po konsultacji ze specjalistą zrezygnowaliśmy, bo ze względu na ich stan, wyniosłoby nas to znacznie więcej niż początkowo było zakładane. A niestety mamy teraz inne wydatki...
Oczywiście ze zmiany mebli nie rezygnujemy, dwa dni temu wyjechała stara wysłużona meblościanka (mój koszmar ;))) i od razu pojechaliśmy do Ikei kupić ogromną szafę z drzwiami przesuwanymi i lustrem (wreszcie się mieszczę!) i regał (na obrazku po lewej), przedwczoraj zostały przywiezione. Wczoraj je składaliśmy, ustawialiśmy i dzisiaj jedziemy do Ikei po resztę rzeczy. Nie mogę się doczekać!
Lubicie ten szwedzki sklep z wyposażeniem wnętrz? Ja uwielbiam, za to Michał nie cierpi ;-) Ja mogłabym chodzić i oglądać godzinami (sprawia mi to zdecydowanie większą frajdę niż na przykład zakupy ubraniowe), Michał na samą myśl jest chory. A jak u Was? :)

7 komentarzy:

 1. Ja nie miałam okazji w nim być, ale sławną komodę Moppe mam dzięki znajomemu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sam sklep, jego rozkład może nie jest moją ulubioną świątynią, ale przedmioty tam zakupione bardzo sobie chwalę. Czy to jakieś drobne akcesoria dekoracyjne, czy meble (niczym duże puzzle, które składamy - z różnym skutkiem w domu) są niby zwyczajne, a jednak na swój sposób oryginalne. Są trwałe, w większości w przyzwoitych, dostępnych cenach. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię robić zakupy w IKEA :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie rozumie dlaczego facecie nie lubia tego sklepu ??? moj ma niestety tak samo - to chyba jakas zarazliwa choroba:)
  ja uwielbiam i moge tam chodzic godzinami przegladajac ich asortyment!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektóre meble są fajne. Ja mam tylko 3 małe stoliczki Lack i regalik Expedit, ale w wersji 2x2, mniejszy o połowę niż Twój.
  Jako meble tymczasowe jak najbardziej się sprawdzają, zwłaszcza dzięki cenie. Po prawie 1,5 roku używania już są troche odrapane, a naprawdę nic takiego złego z nimi nie robimy.

  Szafę do sypialni jednak woleliliśmy zrobić na zamówienie.

  OdpowiedzUsuń